DOM TYP A

wolnostojący parterowyDom nr 04/A


Dom średniej wielkości dla 4-osobowej rodziny. Parterowy budynek o prostej zwartej formie wzbogacają elementy zadaszeń wejścia i wiaty wykonane z odpornych na warunki atmosferyczne, laminatów imitujących drewno. Płaski dach i duże okna uzupełniają nowoczesny wygląd domu. Usytuowanie budynku na działce zapewnia wykorzystanie jej niecodziennych walorów jakimi jest bezpośrednie sąsiedztwo stawu i niezabudowanych terenów zielonych wokół.
Wewnątrz budynek dzieli się strefy użytkowe.
Usytuowana od północy strefa techniczna, składająca się z obszernego garażu jedno-stanowiskowego, kotłowni i wiaty samochodowej, stanowi naturalny bufor między ulicą dojazdową a pozostałą częścią domu.
Strefa prywatna (sypialnie i pomieszczenia sanitarne) rozlokowana jest wzdłuż korytarza i posiada doświetlenie od wschodu lub zachodu. Strefa dzienna doświetlona z trzech stron (wschód, zachód i południe) zakończona jest zlokalizowanym od strony południowej tarasem co pozwala cieszyć się bezpośrednim kontaktem z przyrodą. Odpoczynek w ogrodzie nad stawem jest niewątpliwym atutem nieruchomości.

Specyfikacja domu

  • Powierzchnia użytkowa: 121,2 m²
  • Powierzchnia z garażem i pom. tech.: 159,46 m²
  • Powierzchnia działki: 669 m²
  • Ilość sypialni: 3
  • Stanowiska w garażu: 1 + wiata

Masz pytania?Skontaktuj się z nami


Wypełnij formularz. Oddzwonimy do Ciebie.

  • Więcej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Domy Nad Stawami Sp. z o.o., ul. Ogrodowa 6D, 44-144 Żernica, w celu ... (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 833 z późn. zm.i Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych).

  • Wpisz brakujący element działania, aby wysłać formularz + 84 = 91

Biuro sprzedaży