DOM TYP D

wolnostojący piętrowyDom nr 08/D Zarezerwowany


Piętrowy dom dla 5-osobowej rodziny. Nowoczesna, zdecydowana bryła budynku tworzy spójną kompozycję z pozostałymi obiektami założenia. Płaski dach, duże przeszklenia i charakterystyczny element zadaszający wejście to wizytówki zabudowy osiedla.
Obiekt wykorzystuje atuty budynku piętrowego. W wyraźny sposób oddziela strefę prywatną usytuowaną na piętrze od strefy ogólnodostępnej usytuowanej na parterze. Wysunięta na północ parterowa część garażowa stanowi zdecydowane oddzielenie pomieszczeń mieszkalnych od strefy ulicy. Z piętra budynku można podziwiać w szerszym zakresie malowniczość otoczenia.
Na parterze budynku usytuowano pomieszczenia techniczne – dwustanowiskowy garaż i kotłownię. Za strefą wejściową zaprojektowano salon z otwartą kuchnią i jadalnią. Pomieszczenia posiadają okna od wschodu, południa i zachodu. Przedłużeniem salonu jest taras z wyjściem na ogród z dostępem do stawu. Dzięki wysunięciu bryły piętra nad tarasem tworzy się naturalne zadaszenie które w lecie chroni przed nadmiernym nagrzaniem salonu.
Na piętrze zlokalizowano 4 sypialnie (w tym jedną z indywidualną łazienką i garderobą), łazienkę ogólnodostępną i pralnię. Wszystkie sypialnie posiadają duże okna balkonowe zabezpieczone balustradą.

Specyfikacja domu

 • Powierzchnia użytkowa: 128,74 m²
 • Powierzchnia z garażem i pom. tech.: 177,83 m²
 • Powierzchnia działki: 645 m²
 • Ilość sypialni: 4
 • Stanowiska w garażu: 2

Masz pytania?Skontaktuj się z nami


Wypełnij formularz. Oddzwonimy do Ciebie.

  • Więcej

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Domy Nad Stawami Sp. z o.o., ul. Ogrodowa 6D, 44-144 Żernica, w celu ... (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 833 z późn. zm.i Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych).

  • Wpisz brakujący element działania, aby wysłać formularz 51 + = 61

  Biuro sprzedaży